Сайлов қонунчилиги ва замонавий технологиялар бўйича ўқув маркази директори ўзгарди
Ўзбекистон Республикаси Марказий сайлов комиссияси Раисининг фармойишига биноан Фарҳод Анварович Насриддинов Марказий сайлов комиссияси Котибияти Сайлов қонунчилиги ва замонавий технологиялар бўйича ўқув маркази директори этиб тайинланди.
Фарҳод Насриддинов 1986 йилда Наманган шаҳрида туғилган. Наманган давлат университети ва Тошкент давлат юридик институтини тамомлаган. Ҳуқуқшунос, 1-даражали юрист, юридик фанлар бўйича фалсафа доктори.
Бунгача у Марказий сайлов комиссияси Котибияти Жисмоний ва юридик шахсларнинг мурожаатлари билан ишлаш бўлими бошлиғи лавозимида ишлаб келаётган эди.

The new director of the training centre for electoral legislation and modern technologies appointed
By the order of the Chairman of the Central Election Commission of the Republic of Uzbekistan, Farkhod Anvarovich Nasriddinov was appointed director of the training centre on electoral legislation and modern technologies of the Secretariat of the Central Election Commission.
Farhod Nasriddinov was born in 1986 in the city of Namangan. Graduated from Namangan State University and Tashkent State Law Institute. Lawyer, 1st class lawyer, PhD in legal sciences.
Before that, he worked as the head of the department for work with appeals of individuals and legal entities of the Secretariat of the Central Election Commission