Номзодлар

Абдуллаева Ойдин Утамурадовна

141-Темирйўлчи сайлов округи

Ўзбекистон давлат консерваторияси кафедра мудири

Ўзбекистон “Адолат” социал-демократик партияси


Рахимова Зулайхо Тулкиновна

140-Дархон сайлов округи

Мирзо Улуғбек тумани тиббиёт бирлашмаси шифокори

Ўзбекистон “Адолат” социал-демократик партияси


Аюбджанов Акром Аббосович

139-Оқтепа сайлов округи

Ўзбекистон Республикаси Президенти ҳузуридаги Стратегик ва минтақалараро тадқиқотлар институти бош илмий ходими

Ўзбекистон “Адолат” социал-демократик партияси


Абраева Назира Қурбаналиевна

132-Чироқчи сайлов округи

Чироқчи тумани халқ таълими бўлими мудири

Ўзбекистон “Адолат” социал демократик партияси


Рузметов Руслан Хаитбаевич

124-Қўшкўпир сайлов округи

Ўзбекистон Республикаси Транспорт вазирлиги департаменти бошлиғи вазифасини бажарувчи

Ўзбекистон “Адолат” социал демократик партияси


Машарипова Муяссар Абдиримовна

123-Шовот сайлов округи

Хоразм вилояти ҳокими ўринбосари – хотин-қизлар қўмитаси раиси котибияти мудири

Ўзбекистон “Адолат” социал демократик партияси


Курбонбоев Мақсудбек Комулович

121-Хонқа сайлов округи

Ўзбекистон Республикаси Олий Мажлиси Қонунчилик палатаси Бюджет ва иқтисодий ислоҳотлар қўмитаси раиси ўринбосари

Ўзбекистон “Адолат” социал демократик партияси


Ибадуллаев Қахрамон Мадаминович

120-Ҳазорасп сайлов округи

Тошкент шаҳар мактабгача таълим бош бошқармаси бошлиғи ўринбосари

Ўзбекистон “Адолат” социал демократик партияси


Бабажанова Нурхон Рустамовна

119-Гурлан сайлов округи

Гурлан тумани ҳокими ўринбосари – хотин-қизлар қўмитаси раиси

Ўзбекистон “Адолат” социал демократик партияси

 


Матёқубов Бахтиёр Ибрахимович

118-Боғот сайлов округи

Боғот тумани “Бахт ҳаракат меваси” МЧЖ раиси

Ўзбекистон “Адолат” социал демократик партияси


Искандаров Мухаммад Муратович

117-Урганч сайлов округи

Хоразм вилояти молия бош бошқармаси бошлиғи

Ўзбекистон “Адолат” социал демократик партияси


Джумамуратов Руслан Танатарович

1-Нукус сайлов округи

Қорақалпоғистон Республикаси Молия вазири ўринбосари

Ўзбекистон “Миллий тикланиш” демократик партияси


Байжанов Тиркешбай Жумадурдиевич

2-Тўрткўл сайлов округи

Қорақалпоғистон Республикаси Мактабгача таълим вазири ўринбосари

Ўзбекистон “Миллий тикланиш” демократик партияси


Ризаев Атаназар Садуллаевич

3-Элликқалъа сайлов округи

Қорақалпоғистон Республикаси Соғлиқни сақлаш вазирлиги “Ихтисослаштирилган автотранспорт корхонаси” давлат корхонаси директори

Ўзбекистон “Миллий тикланиш” демократик партияси


Қудайбергенов Қаллыбек Жалалович

5-Хўжайли сайлов округи

Қорақалпоғистон Республикаси Соғлиқни сақлаш вазирининг биринчи ўринбосари

Ўзбекистон “Миллий тикланиш” демократик партияси


Темирбаев Бегисбай Жумабаевич

8-Ақманғит сайлов округи

“Ўзбекконцерт” давлат муассасаси Қорақалпоғистон Республикаси бўлими раҳбари

Ўзбекистон “Миллий тикланиш” демократик партияси


Абдуллаев Улуғбек Туланбаевич

10-Олтинкўл сайлов округи

Тошкент тўқимачилик ва енгил саноат институти проректори

Ўзбекистон “Миллий тикланиш” демократик партияси


Тошпўлатов Ўткирбек Одилжонович

12-Шаҳрихон сайлов округи

Андижон вилояти жисмоний тарбия ва спорт бошқармаси бошлиғи

Ўзбекистон “Миллий тикланиш” демократик партияси


Қосимова Наргиза Дилмуратовна

14-Марҳамат сайлов округи

Андижон давлат университети ҳузуридаги халқ таълими ходимларини қайта тайёрлаш ва уларнинг малакасини ошириш ҳудудий маркази кафедраси мудири

Ўзбекистон “Миллий тикланиш” демократик партияси


Маниязов Бахтияр Камилович

15 –Хўжаобод сайлов округи

“Ўзбектелеком” акциядорлик компанияси Андижон филиали директори

Ўзбекистон “Миллий тикланиш” демократик партияси